ТОВ "ДК Партнер-Інвест"


PR-Менджмент

Інформаційно-іміджева робота

 

Творчість у бізнесі

Іміджева роботанеобхідна складова діяльності бізнесу, яка суттєво допомагає досягненню його основних цілей. Департамент з питань інформаційної політики та громадсько-політичних питань ТОВ «ДК Партнер-Інвест» пропонує підприємцям спектр інформаційно-іміджевих послуг, які стосуються формування іміджу в регіоні та реалізації довгострокових PR-програм.

Розробка і реалізація PR-програм

Ми допоможемо Вам сформувати та реалізувати власну довгострокову комунікаційну стратегію, яка дозволить здійснити необхідний вплив на цільову аудиторію. Це може бути просування на ринку Вашого бренду, особистий PR або захист інтересів у корпоративних конфліктах та інших кризових ситуаціях. В залежності від задач, програми можуть передбачати організацію PR-подій, взаємодію зі ЗМІ, створення іміджевої продукції тощо.

Організація PR-подій

Професійний PR-супровід – це формування таких інформаційних приводів, які дозволять закріпити Ваш позитивний імідж у споживчій аудиторії та серед партнерів. Організація власних подій – від PR-акцій для клієнтів до круглих-столів та бізнес-форумів для експертів – допоможе заявити про себе на ринку та завоювати прихильність. Запрошення представників влади, громадсько-політичних діячів, висвітлення події у ЗМІ зробить захід важливою подією на інформаційному просторі.

Взаємодія зі ЗМІ

Партнерські відносини з національними та регіональними ЗМІ дозволяють нам створювати індивідуальні програми співпраці. Вони можуть включати розміщення PR-матеріалів, організацію прес-конференцій і прес-турів, запрошення експертів від підприємств в якості гостей на теле- та радіоканали.

Створення іміджевої продукції

Ми створимо для Вас сучасну презентаційну продукцію, починаючи від написання рекламних текстів до розробки стильного дизайну. Ваші буклети та брошури вирізнятиме «правильний» копірайтинг, здатний донести до аудиторії усі переваги співпраці з Вами.

Реалізація рекламних кампаній

Запланувавши рекламну кампанію разом з нами, Ви зможете отримати максимально можливі знижки на розміщення. З багатьма ЗМІ, операторами зовнішньої реклами в ТОВ «ДК Партнер-Інвест» діють партнерські програми, що дозволяють надавати ексклюзивно вигідні умови розміщення реклами.

Розміщення реклами у газеті «Замок Володарів», журналі «Роботодавець», які являються нашими партнерами, та на сайті ТОВ «ДК Партнер-Інвест».

На сайті нашого партнера ЖООПРО друкуються аналітичні огляди, звернення до політиків, проекти важливих законодавчих актів, над якими працює організація.

Іміджеві програми для лідерів

Для перших осіб, ТОВ «ДК Партнер-Інвест» пропонує програми лідерства, направлені на підвищення особистого іміджу. Програми можуть передбачати участь в якості гостя у високого рівня заходах, що проводяться провідними організаціями та засобами масової інформації, у рейтингових теле- та радіопрограмах. Ми допоможемо Вам підготувати промову, доклад або презентацію, яка зробить Ваш публічний виступ яскравим та переконливим.

Надання можливості користування логотипом ТОВ «ДК Партнер-Інвест»

Торгова марка ТОВ «ДК Партнер-Інвест» символізує порядність, якість продукції, надійність партнерства. Знак компанії може розміщуватись на документації, продукції підприємства, презентаційних матеріалах. ТОВ «ДК Партнер-Інвест» надає торговий знак лише тим компаніям, які справді варті довіри як партнери та клієнти, демонструють високі стандарти роботи. Тому переваги від користування логотипом ТОВ «ДК Партнер-Інвест»  для компанії, яка прагне розвитку та довіри з боку клієнта, важко переоцінити.

 

Понеділок, 15.04.2024, 23:55
Вітаю Вас Гість


Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0