ТОВ "ДК Партнер-Інвест"


Судова практика

Юридичний супровід цивільних спорів

Розірвання шлюбу, сімейні спори

Захист авторських прав


Юридичний супровід цивільних спорів

Компанія ТОВ "ДК Партнер-Інвест" надає послуги з юридичного супроводу процесів про захист прав і законних інтересів у судах всіх інстанцій і по цивільних справах.

Наші фахівці, також, беруть участь у досудовому врегулюванні спорів та юридичному супроводі виконавчого провадження.

Ми надамо Вам допомогу з юридичного супроводу таких категорій справ:

 

Трудові спори

Трудовими спорами прийнято називати розбіжності між власником / адміністрацією підприємства і працівниками або трудовим колективом. Причини для таких розбіжностей можуть бути найрізноманітніші:

невиплата заробітної плати;

невиплата компенсацій за понаднормові роботи або невикористану відпустку;

незаконне звільнення;

незаконне накладення дисциплінарного стягнення та багато іншого.

Фахівці нашої компанії готові здійснити юридичний супровід трудових спорів, включаючи представництво інтересів в суді. Також, наша компанія здійснює підготовку необхідної господарської документації підприємства відповідно до вимог законодавства України про працю.

 

Земельні спори

У процесі використання земельних ділянок та реалізації прав на землю громадянами України, можуть виникати різні суперечки: самовільне використання чужої земельної ділянки; порушення права на використання земельної ділянки; спори, пов'язані з самовільною забудовою і порушенням цільового використання землі.

Наша компанія, в особі спеціалістів із земельних питань, надасть Вам допомогу у вирішенні земельних спорів.

 

Спадкові спори

Широку категорію цивільних спорів представляють спадкові спори. Вони виникають, коли спадкоємці, внаслідок тих чи інших причин, не можуть вступити у спадок. Наші фахівці з питань успадкування надають такі послуги:

консультації з усіх питань спадкового законодавства;

юридичний супровід процедури оформлення спадщини;

юридичний супровід спадкових спорів:

відновлення строків прийняття спадщини;

визнання заповіту недійсним;

визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину;

визнання права на спадкове майно в судовому порядку;

оспорювання розміру частки в спадковому майні та ін

 

Житлові спори

Житловими спорами ми називаємо ситуації, пов'язані з:

заперечуванням права на житло - визнання приватизації незаконною або договору, на підставі якого житло було придбано, недійсним;

заперечуванням права на використання житла - розірвання договору оренди, примусове виселення;

відшкодування шкоди, у зв'язку з використанням приміщення - стягнення заборгованості за договором оренди, компенсації, у зв'язку з нанесенням шкоди приміщенню (підпал, «залита»).

З усіх зазначених питань Ви зможете отримати професійну консультацію і подальше юридичний супровід нашого фахівця.

 

Стягнення заборгованості

У разі невиконання однією із сторін договірних зобов'язань, в іншої сторони виникає право вимагати виконання таких зобов'язань у судовому порядку. Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу по стягненню заборгованості фізичних і юридичних осіб - якісно проведуть претензійно-позовну роботу і візьмуть участь у досудовому врегулюванні спору.

 

Відшкодування збитку

Відшкодування збитку відноситься до недоговірних зобов'язань. Як правило, збиток відшкодовується особою, винних у його заподіянні, тому, в таких справах вина, так само як і причинний зв'язок діяння з настали негативними наслідками має важливе доказове значення. Наші фахівці мають досвід ведення справ, пов'язаних відшкодуванням збитку.

 

Виконання судових рішень

Найчастіше, примусити боржника виконати рішення суду, є завданням більш складною, ніж отримати таке рішення.

Наші фахівці, які володіють відповідною теоретичною підготовкою та мають досвід процедур виконавчого провадження, допоможуть Вам правильно організувати і реалізувати рішення суду.

Індивідуальний підхід і конфіденційність при співробітництві з Вами є одними з основних принципів нашої роботи. Сподіваємося, що вказана інформація допоможе Вам у виборі надійного партнера, який забезпечить юридичний захист Ваших інтересів.


Розірвання шлюбу, сімейні спори


Майнові та немайнові відносини між подружжям, батьками та дітьми, опікунами та підопічними регулюються нормами сімейного законодавства України. Оскільки такі відносини виникають найчастіше між членами сім'ї, то розбіжності між ними прийнято називати сімейними суперечками.
Фахівці нашої компанії (сімейні адвокати) готові надати Вам професійну допомогу у вирішенні сімейних спорів та надати такі види послуг:


1. Розірвання шлюбу (розлучення). Чинне законодавство України передбачає судову процедуру розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей, суперечки про спільне майно та ухилення одного з подружжя від розірвання шлюбу.

Адвокат по сімейних питаннях нашої компанії надасть Вам компетентні консультації по сімейному законодавству, допоможе в складанні позовної заяви, представить Ваші інтереси в суді. Ми, також можемо прискорити шлюборозлучний процес.

2. Розподіл спільного майна подружжя. Спільним майном подружжя вважається все майно, набуте подружжям у шлюбі, крім винятків, передбачених Сімейним кодексом України.

Під час розірвання шлюбу, розподіл спільного майна, у більшості випадків, є основним предметом спору подружжя. Завдання нашого фахівця, при вирішенні спору про розподіл спільного майна - захист майнових інтересів замовника в т.ч. визнання права власності на максимально можливу частину спільного майна подружжя.

3. Стягнення аліментів (заборгованості по аліментах) здійснюється у судовому порядку при небажанні одного з подружжя (частіше чоловіка) виплачувати грошові кошти для утримання дитини або інших осіб, визначених чинним законодавством.

Сімейний адвокат нашої компанії допоможе у складанні позовної заяви про стягнення аліментів, а також застосує всі свої знання й навички з метою встановлення їх справедливого розміру. У той же час, злісне ухилення від сплати аліментів є кримінально караним діянням. У такому випадку, завданням нашого спеціаліста є піддати винуватця заходів кримінальної репресії.

4. Визначення місця проживання дитини. Часто, причиною розлучення стає негативний (аморальна або антисоціальна поведінка). У такому випадку, виникає необхідність визначити місце проживання дитини з <нормальним> батьком, що і є предметом судового розгляду таких категорій справ.

5. Позбавлення батьківських прав. Суди вдаються до таких рішень у випадках, коли батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків, або чинять негативний вплив на дітей. Найчастіше, юристи нашої компанії супроводжують такі процеси за ініціативою одного з батьків. Ініціатором можуть виступати і державні органи у справах дітей.

6. Встановлення факту проживання однією сім'єю (цивільний шлюб) - дуже важлива категорія справ, оскільки тягне за собою серйозні правові наслідки: право на визнання майна, нажитого під проживання однією сім'єю, спільним; право на стягнення аліментів; право на спадкування та ін

У таких справах, важливе значення має правильність збору та надання суду доказів, що може здійснити тільки досвідчений юрист.

7. Встановлення батьківства. Відповідно із сімейним законодавством, визнати батьківство можна на підставі всіх доказів про походження дитини.

За такими категоріями спорів вкрай важливий досвід ведення подібних справ, оскільки помилки в тактиці цивільного процесу, відсутність достатньої кількості судової практики і незнання прогалин у законодавстві можуть призвести до того, що факт залишиться недоведеним. Факт батьківства також може бути оскаржений.

8. Інші категорії сімейних справ:

 - зміна імені, по батькові, прізвища;
 - вирішення питань опіки та піклування;
 - допомогу в усиновленні;
 - допомогу в усиновленні іноземним громадянам.

По всіх категоріях сімейних справ Ви можете отримати якісну консультацію професійного адвоката.


Захист авторських прав

 Захист авторського права лежить на володаря даним правом. Громадські інститути захисту авторських прав у нашій країні діють недостатньо ефективно. І в такій ситуації особа, чиї права порушені, повинен боротися проти безлічі бажаючих скористатися чужими авторськими правами.

 Компанія ТОВ "ДК Партнер-Інвест" готова допомогти авторам, чиї права порушені захистити їхні права. У нашої компанії є позитивний досвід захисту авторських прав.

 

Телефонуйте за телефонами:


П`ятниця, 23.02.2024, 14:19
Вітаю Вас Гість


Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0